Jak to działa?

Rozszerzamy gwarancję na dowolny produkt

Kupiłeś drogi Ci sprzęt i chciałbyś cieszyć się nim dłużej niż przewiduje to producent? Boisz się napraw po okresie gwarancyjnym? Nie znasz się na sprzęcie i uważasz, że serwis każe Ci płacić zbyt dużo za naprawę pogwarancyjną? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Przedłuż gwarancję i ciesz się spokojem, nawet do 5 lat!

Wykup usługę rozszerzenia gwarancji na swój produkt. W dowolnym momencie, niezależnie od miejsca i sposobu zakupu. A jeśli chcesz być spokojny o swój sprzęt, to możesz dodatkowo wykupić gwarancję VIP z zabezpieczeniem sprzętu przed przypadkowymi uszkodzeniami. Również mechanicznymi!

Usługę rozszerzenia gwarancji kupisz on-line, bez wychodzenia z domu, w dowolnej chwili a nie tylko w dniu zakupu w sklepie.

Rodzaje rozszerzenia gwarancji

Przedłuż gwarancję producenta o 1,2 lub 3 lata. Do 5 lat ochrony.

A jeśli chcesz także by gwarancja obejmowała przypadkowe uszkodzenia, nawet mechaniczne – wybierz naszą usługę VIP. Gwarancja VIP to prawdziwa gwarancja spokoju.

Schemat rozszerzania gwarancji

gwarancja producenta + rozszerzona ochrona
w sumie do 5 lat bezpieczeństwa

A <-> B - standardowa gwarancja producenta

B <-> C – rozszerzenie gwarancji – zaczyna działać po okresie gwarancji producenta

A <-> C – naprawa uszkodzeń mechanicznych – działa przez cały czas ochrony (usługa VIP)

A <-> C – pełny okres ochrony sprzętu klienta

Kupiłeś sprzęt w USA, Azji lub gdziekolwiek indziej?

W przypadku, gdy kupiłeś sprzęt poza granicami Polski, często nie jest on objęty gwarancją producenta. Jest to powszechny sposób producentów na kontrolowanie cen na rynkach w różnych krajach. My wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów i rozszerzamy gwarancję na produkty z prywatnego importu. Czemu masz tracić na tym, że kupiłeś sprzęt poza Polską dużo taniej. W Polsce VAT jest wysoki, a kurs dolara i euro nieprzewidywalny - czemu więc nie powrócić z wakacji ze sprzętem kupionym nawet 50% taniej? Ty kup taniej, my gwarantujemy, że będziesz cieszył się z zakupu jeszcze przez wiele lat. Bez obaw o awarię.

Rozszerzamy gwarancję dla biznesu

Co ważne – nasze usługi skierowane są także dla firm. Często producenci traktują firmy jak klienta drugiej kategorii i korzystają z tego, że podmiotom gospodarczym nie przysługują prawa konsumenckie. Firmom oferują tylko 1 rok gwarancji na sprzęt, który osoba fizyczna kupuje z 2 letnią gwarancją. Także obecni na rynku ubezpieczyciele sprzętu nie ubezpieczają towaru kupionego na firmę.

U nas każdy klient jest taki sam, czy to firma czy osoba fizyczna. Jeśli kupiłeś laptopa na firmę i korzystasz z niego zarówno w domu jak i w pracy – przedłuż na niego gwarancję. Nawet do 5 lat, a koszt usługi wprowadź w koszta prowadzenia firmy.

Prosta procedura naprawy

W przypadku, gdy Twój sprzęt zepsuł się w trakcie trwania rozszerzenia gwarancji, wystarczy zalogować się do systemu i zgłosić usterkę sprzętu przez formularz WWW. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i umówi kuriera po odbiór paczki. Sprzęt wysyłany jest bezpośrednio do specjalistycznego serwisu. Jeśli jest to sprzęt z kategorii ciężkiego AGD lub sprzęt do zabudowy - umówiony serwisant dokona oględzin i naprawy na miejscu w dogodnym dla Ciebie terminie. Gdy serwis naprawi lub wymieni sprzęt na nowy o nie gorszych głównych parametrach technicznych, zostanie on bezzwłocznie wysłany pod wskazany przez Ciebie adres kurierem. O każdym kroku procedury poinformujemy Ciebie przez e-mail.

Pamiętaj, że nasza usługa to nie jest zwykłe przedłużenie gwarancji w postaci ubezpieczenia. My rozszerzamy gwarancję jako usługę serwisową, a Klient ma możliwość wyboru spośród wielu wariantów - także rozszerzenie gwarancji o uszkodzenia mechaniczne powstałe z winy użytkownika.